^Back To Top
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Připravované akce

No events

Login Form

Pod taktovkou karantén…

S velkou nadějí jsme v září vkročili do nového školního roku. Po předešlých uzávěrách jsme měli mnoho nerealizovaných plánů, které bohužel opět přesunujeme do oblasti snů a velkých přání. Přes všechny nepříjemnosti jsme rádi, že můžeme učit bez omezení, a především prezenční formou. Situace nám zatím umožňuje připravovat žáky na soutěže, menší vystoupení a interní besídky. Snažíme se být veselí i v této době, věříme, že hudba má blahodárný vliv nejen na psychickou, ale i fyzickou kondici.

 

     Jelikož je v naší obci větší výskyt infekcí Covid 19, dovolím si připomenout několik zásad pro návštěvu výukových prostor ZUŠ včetně pracoviště na DPS:

1.       Ve společných prostorách školy se zdržujte jen nezbytně nutnou dobu, používejte respirátory, dezinfikujte si ruce.

2.       Pokud je žák v izolaci nebo v karanténě, neposílejte ho ani do ZUŠ – po domluvě s pedagogem může výuka proběhnout distančně.

3.       Pokud má žák příznaky respiračních onemocnění, z preventivních důvodů mohou pedagogové odmítnout prezenční výuku.

Zaměstnanci ZUŠ respektují všechna hygienická opatření, která jsou nutná pro provoz škol. V případě podezření na infekci jsou okamžitě převedeni na práci z domova. Z těchto důvodů může docházet k menším operativním změnám v rozvrhu a v organizaci práce školy. Pokud dojde k zásadnějšímu omezení výuky, informujeme žáky a zákonné zástupce prostřednictvím emailů a našeho webu zusvelka.cz

Petr Pavlinec, ředitel

Copyright © 2013. Email Marketing Rights Reserved.


Facebook twitter flicker skype youtube digg