^Back To Top
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Připravované akce

No events

Login Form

Už to cinká

 

Uvolnění restrikcí spojených s epidemií Covid už nám rozvazuje ruce, a tak začínáme rozjíždět pravidelné besídky v DPS a připravujeme program pro Mladé Horňácko. Snad nám situace bude přát a do konce školního roku budeme mít možnost upořádat i další odkládaná vystoupení.

V průběhu několika měsíců naše žáky a pedagogy také uvidíte na obrazovkách České televize. Připravujeme několik vstupů pro nové díly pořadu Folklorika, který se bude opět natáčet v naší obci. Tentokrát to bude na téma církví na Horňácku a zločinu v lidové písni.

Na závěr si dovolím s předstihem avizovat, že přijímací talentové zkoušky pro školní rok 2021/2022 proběhnou tradičně začátkem června. Detaily s předstihem naleznete na našem webu zusvelka.cz, případné dotazy rádi zodpovíme na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., případně tel. 777801484.

Copyright © 2013. Email Marketing Rights Reserved.


Facebook twitter flicker skype youtube digg